Vánoční úklid

Blíží se Vánoce, tak je na čase si uklidit nepořádek, který se za celý rok nastřádal. Proto jsem se rozhodl prodat domény a web, pro které nemám momentálně využití a asi ani v budoucnu mít nebudu, protože se hodlám věnovat pouze několika větším projektům.

Nabídku domén a webu naleznete na http://www.stefankuska.cz/domeny-a-weby-na-prodej/

Je tam napsáno vše důležité, kdyby jste měli nějaké další dotazy, tak se ozvěte. Prosím nepište mi emaily ve smyslu „Kolik chci za doménu XXX“, pište rovnou nabídky.

Nemám přemrštěné představy na způsob: za doménu Nejlepsi-domena-na-svete.cz  chci 100 000 Kč.

Jelikož je tento blog zaměřen na affiliate, tak jsem se rozhodl nabídnout 10 % za případné zprostředkování prodeje. Stačí, když mi zájemce v úvodním emailu napíše vaše jméno a email, pokud se domluvíme na prodeji, tak vás budu kontaktovat a vyplatím provizi.

Budu rád, když mi pomůžete sdílením tohoto příspěvku. Děkuji 🙂

2 komentáře u „Vánoční úklid

  1. Podle mých zkušeností bohužel prodeje přes blog moc nejdou, nevím čím to je, asi malý okruh potenciálních zájemců. Mnohem líp se mi prodávali weby na Webtrhu, ale ani to už není tak snadné jako to bývalo, zákazníci už jsou chytřejší 🙂
    Radek poslední článek…Vánoční půjčky ihnedMy Profile

    1. Na webtrhu se již prodává opravdu složitě. Přes blog jsem skoro prodal jednu doménu za opravdu slušnou cenu, nakonec z toho sešlo, protože si zájemce vybral o trochu levnější variantu. Myslím, že se nerozhodl správně, ale to je již jeho věc.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge