Začínám blogovat…

Již delší dobu jsem uvažoval o tvorbě vlastního blogu, na kterém bych mohl reagovat na současné dění na internetu nebo se jednoduše vypsat o svém podnikání a nápadech. Po několika neúspěšných pokusech, kdy jsem se snažil přimět k vytvoření webové prezentace, se stala myšlenka na vlastní blog skutečností!

Kdo jsem a co dělám?

Je mi čerstvých 23 let, a když zrovna nestuduji, bydlím v malém městečku jménem Luby u Chebu, které je proslavené tvorbou hudebních nástrojů. Ačkoliv toto město považuji za svůj domov, tak jsem zde za posledních pár let pobýval relativně krátkou dobu. Důvodem je moje dosavadní studium „Ekonomické a regionální geografie“ na ZČU v Plzni, díky kterému jsem pobýval jednak v Plzni, ale také v Německu.

Internetový marketing sleduji již více jak 2 roky, ale teprve rok se zabývám tvorbou vlastních projektů. Čím se zabývám? Jak titulek blogu napovídá, tak se moje současné podnikání zaměřuje na affiliate marketing. Jako student geografie se zabývám hlavně segmentem cestování.

O čem hodlám psát?

Na internetu je spousta teoretických zdrojů, které vám pomohou zorientovat se, ale těmi nejdůležitějšími a nejkvalitnějšími informacemi jsou vlastní zkušenosti. To znamená, že bych se zde chtěl rozepisovat spíše o praxi než o teorii, ale ani té se samozřejmě nevyhnu 🙂

Tento blog by také měl dokumentovat moji cestu od klasických MFAček, přes affilweby k webům, které nebudou závislé pouze na vůli ostatních obchodníků, ale hlavně na zájmu uživatelů.

Povede se mi tato cesta?

Chceš-li znát odpověď, tak sleduj můj blog pomocí RSS nebo si mě přidej na Twitteru 🙂

4 komentáře u „Začínám blogovat…

  1. Hezký blog, ta šablona je fakt povedená, to sis dělal sám? Já takovou free nikdy nemůžu najít :/
    Přeju ať ti to s blogováním vydrží, snaž se udržet co nejdéle tu prvotní motivaci a blogovat jakmile je o čem. Já vždycky když vypadnu z rytmu, tak se „nahazuju“ zpět do blogovacího módu strašně dlouho, hlavně proto, že blog primárně nic nenese. Našel jsem díky němu ale tolik partnerů z oboru, že pak skoro nemusím dělat linkbuilding 🙂
    Radek poslední článek…Sklizeň česneku 2013My Profile

    1. Šablona je defaultní z instalace WordPressu – Twenty Thirteen. Nálada blogovat mi snad vydrží dlouhodobě, horší to ale bude s vymýšlením témat, protože se nechci moc zabývat klasikou na způsob „Jak dělat SEO“ či „Jak udělat affilweb“. Důvodem je dostatek podobných návodů jak v angličtině, tak již i v češtině.

      Spíše bych chtěl psát o tom, jak se daří mně osobně, respektive mým projektům. Tudíž nejdůležitějším kritériem pro mé dlouhodobě psaní budou moje úspěchy. O neúspěších bych dlouhodobě nedokázal psát 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge